Міжшкільний турнір з регбі

Учні початкової та середньої школи Odesa International School взяли участь у міжшкільному турнірі з регбі і показали не лише силу та витривалість, а й підтримку, згуртованість і вміння грати як одна команда.

Цей день був наповнений драйвом, спортивним азартом і моментами, які точно запам’ятаються надовго.

І ми раді поділитися чудовою новиною: команда Odesa International School здобула перемогу!

Пишаємось нашими учнями за їхню наполегливість, характер і неймовірну енергію на полі.

Дякуємо Dream School за цікаву та гідну гру, чесне суперництво й чудову атмосферу турніру