Учні початкової та середньої школи Odesa International School взяли участь у міжшкільному турнірі з регбі і показали не лише силу та витривалість, а й підтримку, згуртованість і вміння грати як одна команда.
Цей день був наповнений драйвом, спортивним азартом і моментами, які точно запам’ятаються надовго.
І ми раді поділитися чудовою новиною: команда Odesa International School здобула перемогу!
Пишаємось нашими учнями за їхню наполегливість, характер і неймовірну енергію на полі.
Дякуємо Dream School за цікаву та гідну гру, чесне суперництво й чудову атмосферу турніру

